2010. augusztus 2., hétfő

2010. 07.24. IJKA EB

Az IJKA Magyarország karate stílus szövetség rendezte meg 2010. július 24-én az IJKA Europe megbízásából az 5. IJKA Stílus Karate Európa bajnokságot, valamint ezzel egy időben a III.  Asai Shihan Emlékversenyt tisztelegve a 2006-ban elhunyt stílusalapító mester emlékének. (bővebben a MKSZ honlapján olvashattok a versenyről:  mksz)
 Sajnos az időpont nem volt a legtökéletesebb a számunkra (mindenki nyaralni volt vagy más elfoglaltságot talált magának), ezért ezen a versenyen csak két fővel vettünk részt. Szőke Balambér, alias SZOKE a verseny legfiatalabb indulójaként 2 érmet is begyűjtött. Katában bronzérmes lett, még Kumitében hatalmas szívvel meglepően jó formát mutatva az ezüst érmet mondhatja magáénak! A másik versenyzőnk Ádám volt, aki a veterán (+40 éves) kategóriában az előkelő negyedik helyen végzett!
üdv: Csilla